Lietuvių Русский English
Susisiekite su mumis
8 656 04803
info

Antakių šešėliavimo Ombre bei pikselinės technikų kursai

Antakių šešėliavimo Ombre bei pikseline technika kursai - trunka 1 dieną, nuo 10 iki 18 val.  Šis kursas susideda iš teorijos bei praktikos. Grupė sudaroma itin minimali - 1 studentas. 

Šis kursas tinka ne tik jau dirbantiems meistrams, norintiems pasitobulinti mikropigmentacijos srityje, bet ir pradedantiesiems, norintiems išmokti tik konkrečiai "Ombre" technikos.

Kursų programa:

- Permanentinio makiažo "Ombre" technikos (pikselinė ir šešėlinė) apžvalga (naudojami aparatai, adatos, pigmentai ir t.t);

- Veido formų analizė (antakių formos parinkimas skirtingiems veido tipams);

- Koloristika (spalvų parinkimas ir tipai);

- "Ombre" šešėliavimo technika (adatos, pigmentų įvedimo kryptys, judesių intesyvumas skirtingose zonose, dažniausiai pasitaikančios klaidos bei kiti niuansai).

- Po procedūrinis etapas.

- Darbo vietos bei kliento paruošimas procedūrai;

- Praktinė dalis: pirminė praktikos dalis ant netikros odos (latekso), tolimesnė - ant 2 modeliukų. 

 

Priemonės:

Į šio kurso kainą įskaičiuotos visos medžiagos ir priemonės.

* Dirbama su kokybiškiausiais LiPigments Aqua pigmentais pasaulyje, kurie blunkant pigmentui nekeičia spalvos!

Kursų metu išduodamas švietimo ir mokslo institucijų (ITC) registro patvirtintas sertifikatas lietuvių bei anglų kalbomis galiojantis ir užsienyje. 

Detalesnė informacija apie šio kurso kainas rasite paskyroje KAINORAŠTIS.

 

 

Naujienlaiškis

Užsiregistruodami sutinkate, kad mokymo centras Erida tvarkytų Jūsų asmens duomenis, siųsdamas Jums aktualius pranešimus, naujienlaiškius ir mokymo naujienas. Plačiau apie savo teises ir apie tai, kaip mokymo centras Erida komunikacijos tikslais naudoja Jūsų kontaktinius duomenis ir kitą informaciją, skaitykite Privatumo politikoje.  Mokymo centro Erida naujienlaiškių prenumeratą galite bet kada nutraukti.

Atsisakyti visų mokymo centras Erida elektroninių laiškų prenumeratos galite išsiuntę mums elektroninį laišką adresu info@erida.lt nurodant dalyko eilutėje – Prašau nebesiųsti naujienlaiškių.