Lietuvių Русский English
Susisiekite su mumis
8 656 04803
info

Bazinio kombinuoto aparatinio pedikiūro kursai

Bazinė aparatinio pedikiūro kursų programa trunka 1 dieną, nuo 10 iki 16 val. Šis kursas susideda iš teorijos ir praktikos. Minimali sudaroma grupė - 2 studentai, maksimali - 4. Taip pat galimas ir individualus mokymas. Taip pat suteikiame galimybę tobulintis bei kviečiame teirautis dėl kitų galimų probleminių pėdų priežiūros būdų sprendimo aparatiniu būdu seminarų.

Teorinė kursų dalis:

  1. Lietuvos higienos normos;

  2. Nago struktūra;

  3. Nagų problemos;

  4. Aparatinio pedikiūro privalumai ir galimybės.

  5. Ilgalaikis gelinis lakavimas

Praktinė kursų dalis:

  1. Aparatinis pedikiūras su ilgalaikiu geliniu lakavimu (2 modeliai)

Taip pat suteikiame galimybę kursų trukmę prasitęsti pagal Jūsų poreikius. Papildoma kursų diena kainuos 50 Eur.

Priemonės:

Kursų metu mes suteikiame visas medžiagas ir priemones išskyrus metalinį odelių atstumdytoją bei manikiūro žnyplutes. Taip pat suteikiame galimybę visas medžiagas bei priemones įsigyti ir pas mus gamintojų kainomis. Jei turite, galite atsivežti ir savo aparatą, jei ne - tuomet dirbsite su centre esančiu. 

Trumpas pristatomasis filmukas apie mus: 

http://www.youtube.com/watch?v=7wAQOaqN8A8

Detalesnė informacija apie šių kursų kainas rasite paskyroje KAINORAŠTIS.

Kursų metu išduodamas švietimo ir mokslo institucijų (ITC) registro patvirtintas sertifikatas lietuvių bei anglų kalbomis galiojantis ir užsienyje. 

Registruotis į kursus

Naujienlaiškis

Užsiregistruodami sutinkate, kad mokymo centras Erida tvarkytų Jūsų asmens duomenis, siųsdamas Jums aktualius pranešimus, naujienlaiškius ir mokymo naujienas. Plačiau apie savo teises ir apie tai, kaip mokymo centras Erida komunikacijos tikslais naudoja Jūsų kontaktinius duomenis ir kitą informaciją, skaitykite Privatumo politikoje.  Mokymo centro Erida naujienlaiškių prenumeratą galite bet kada nutraukti.

Atsisakyti visų mokymo centras Erida elektroninių laiškų prenumeratos galite išsiuntę mums elektroninį laišką adresu info@erida.lt nurodant dalyko eilutėje – Prašau nebesiųsti naujienlaiškių.