Lietuvių Русский English
Susisiekite su mumis
8 656 04803
info

Arkinių nagų modeliavimo kursai

Arkinių nagų modeliavimo kursai trunka 3 dienas, nuo 10-16 val. Teorinė dalis + praktika. Minimali sudaroma grupė - 2 studentai, maksimali - 4. Taip pat galimas ir individualus mokymas.

Šis kursas skirtas jau pažengusiems nagų priauginimo meistrams. Kursų metu dirbama su freza. 

Kursų programa:

1-oji diena skirta teorijai bei priauginimo praktikai. 

2-oji diena skirta prancūziško dizaino modeliavimui.

3-oji diena skirta įgytų žinių praktiniam įtvirtinimui bei dailės ir įvairių papuošimų (aksesuarų, akmenukų ir pan.) pritaikymui.

Dėmesio: Modeliukus pageidaujame atsivesti patiems. Jei tokios galimybės neturėsite, pranešus iš anksto, juos parūpinsime mes. Kursų metu bus reikalingi 3 modeliai (kiekvienai dienai po vieną).

Priemonės:

Kursų metu mes suteikiame visas medžiagas ir priemones išskyrus metalinį odelių atstumdytoją bei 2 dildes 100/150 šiurkštumo bei 100/180 poliruojanti, teptuką. Taip pat bus reikalinga ir freza bei antgaliai. Jei savo frezos neturėsite galimybės turėti, pageidaujame informuoti mus iš anksto, tuomet parūpinsime mes. 

Taip pat suteikiame galimybę visas medžiagas bei priemones (išskyrus frezą ir antgalius) įsigyti ir pas mus gamintojų kainomis.

Kursų metu išduodamas švietimo ir mokslo institucijų (ITC) registro patvirtintas sertifikatas lietuvių bei anglų kalbomis galiojantis ir užsienyje. 

Detalesnė informacija apie šio kurso kainas rasite paskyroje KAINORAŠTIS.

 

 

Naujienlaiškis

Užsiregistruodami sutinkate, kad mokymo centras Erida tvarkytų Jūsų asmens duomenis, siųsdamas Jums aktualius pranešimus, naujienlaiškius ir mokymo naujienas. Plačiau apie savo teises ir apie tai, kaip mokymo centras Erida komunikacijos tikslais naudoja Jūsų kontaktinius duomenis ir kitą informaciją, skaitykite Privatumo politikoje.  Mokymo centro Erida naujienlaiškių prenumeratą galite bet kada nutraukti.

Atsisakyti visų mokymo centras Erida elektroninių laiškų prenumeratos galite išsiuntę mums elektroninį laišką adresu info@erida.lt nurodant dalyko eilutėje – Prašau nebesiųsti naujienlaiškių.