Lietuvių Русский English
Susisiekite su mumis
8 656 04803
info

Aparatinis gelinių nagų korekcijos kursai

Aparatinio gelinių nagų korekcijos  kursų programa trunka 1 dieną, nuo 10 iki 16 val. Šis kursas susideda iš teorijos ir praktikos. Minimali sudaroma grupė - 2 studentai. Taip pat galimas ir individualus mokymas. Kursas skirtas jau turintiems gelinių nagų priauginimo pagrindus.

Teorinė kursų dalis:

1. Supažindinimas su naudojamomis medžiagomis bei priemonėmis.

2. Aparatinio gelinių nagų korekcijos įvadas - aparato galimybės, reikiami antgaliai.

Praktinė kursų dalis:

  1. Gelinių nagų korekcija atliekama naudojant frezą (1 modelis).

Taip pat suteikiame galimybę kursų trukmę prasitęsti pagal Jūsų poreikius. Papildoma kursų diena kainuos 50 Eur.

Priemonės:

Kursų metu mes suteikiame visas medžiagas ir priemones išskyrus metalinį odelių atstumdytoją bei 2 dildes 100/150 šiurkštumo bei 100/180 poliruojanti, teptuką. Taip pat suteikiame galimybę visas medžiagas bei priemones įsigyti ir pas mus gamintojų kainomis.

Detalesnė informacija apie šių kursų kainas rasite paskyroje KAINORAŠTIS.

Kursų metu išduodamas švietimo ir mokslo institucijų (ITC) registro patvirtintas sertifikatas lietuvių bei anglų kalbomis galiojantis ir užsienyje. 

Naujienlaiškis

Užsiregistruodami sutinkate, kad mokymo centras Erida tvarkytų Jūsų asmens duomenis, siųsdamas Jums aktualius pranešimus, naujienlaiškius ir mokymo naujienas. Plačiau apie savo teises ir apie tai, kaip mokymo centras Erida komunikacijos tikslais naudoja Jūsų kontaktinius duomenis ir kitą informaciją, skaitykite Privatumo politikoje.  Mokymo centro Erida naujienlaiškių prenumeratą galite bet kada nutraukti.

Atsisakyti visų mokymo centras Erida elektroninių laiškų prenumeratos galite išsiuntę mums elektroninį laišką adresu info@erida.lt nurodant dalyko eilutėje – Prašau nebesiųsti naujienlaiškių.