Lietuvių Русский English
Susisiekite su mumis
8 656 04803
info

Kosmetinių veido priežiūros procedūrų ir vizažo kursai

Kosmetinių veido priežiūros procedūrų ir vizažo kursai - vyks 3 mėnesius (13 sav.), nuo pirmadienio iki penktadienio 09-14 val. Grupė sudaroma iki 6 studentų. Kursas grindžiamas teorija bei praktika.

Įprastą 6 ir daugiau mėnesių kursą mes sutrumpinome iki minimumo, jog visas reikiamas žinias gautumėte iš karto susistemintas!

Programos tikslas - parengti kvalifikuotą darbuotoją, gebantį naudojant naujausias medžiagas ir taikant modernias technologijas atlikti saugias veido procedūras ir vizažą.

Asmenys baigę neformalią  Kosmetinių veido priežiūros procedūrų ir vizažo programą galės dirbti kirpyklose, kosmetikos kabinetuose ar salonuose, arba įkurti individualią įmonę.  Turės pakankamai žinių ir įgūdžių atlikti kvalifikuotas veido  kosmetikos procedūras.

Mokymo programos kursas įsisavinamas per  440  akademinių valandų. Mokymo dalykų tikslai yra formuluojami pagal programos tikslus ir įgyjamas kompetencijas. Siekiant teigiamų mokymosi rezultatų, parengiami optimalūs mokymosi metodai, padedantys asmeniui siekti specialiųjų žinių ir gebėjimų. 

kursų programa:

- anatomijos, fiziologijos ir patologijos pagrindai, pirmoji pagalba (teorija: 35 val. praktika - 7 val.);

- verslo ir ekonomikos pagrindai (teorija: 12 val, praktika - 8 val.);

- profesinė etika (teorija: 10 val, praktika - 10 val.);

- dermatologijos ir higienos pagrindai (teorija: 34 val. praktika - 8 val.);

- medžiagotyra (teorija: 17 val. praktika - 3 val.);

- vizažas (teorija: 24 val. praktika - 68 val.);

- kosmetinės veido priežiūros procedūros ir depiliacija (teorija: 47 val. praktika - 157 val).

 

Priemonės:

Kursų metu dirbsite su profesionaliomis Purles, Make up forever, Paese firmos medžiagomis bei priemonėmis.

Šio kurso metu įskaičiuotos visos medžiagos bei priemonės išskyrus šepetėlių rinkinį vizažo daliai.

Pageidaujame, jog kursų metu avėtumėte tapkutes (patogią avalynę) bei judesių nevaržančią aprangą - baltą chalatėlį.

Kursų metu išduodamas švietimo ir mokslo institucijų (ITC) registro patvirtintas sertifikatas lietuvių bei anglų kalbomis galiojantis ir užsienyje. 

Registruotis į kursus

 

Naujienlaiškis

Užsiregistruodami sutinkate, kad mokymo centras Erida tvarkytų Jūsų asmens duomenis, siųsdamas Jums aktualius pranešimus, naujienlaiškius ir mokymo naujienas. Plačiau apie savo teises ir apie tai, kaip mokymo centras Erida komunikacijos tikslais naudoja Jūsų kontaktinius duomenis ir kitą informaciją, skaitykite Privatumo politikoje.  Mokymo centro Erida naujienlaiškių prenumeratą galite bet kada nutraukti.

Atsisakyti visų mokymo centras Erida elektroninių laiškų prenumeratos galite išsiuntę mums elektroninį laišką adresu info@erida.lt nurodant dalyko eilutėje – Prašau nebesiųsti naujienlaiškių.