Lietuvių Русский English
Susisiekite su mumis
8 656 04803
info

Manikiūro - Pedikiūro kursai

Mūsų tikslas - savo studentams suteikti rankų bei nagų priežiūros pagrindus, t.y: suteikti Jums pačias svarbiausias, aktualiausias, šiuolaikiškiausias žinias, kurios padėtų Jums geriau perprasti manikiūro bei pedikiūro subtilybes, suteiktų tvirtumo ir pasitikėjimo savimi, norint įgytas žinias pritaikyti ir praktikoje. 

Šis kursas parengtas pagal Danutės Adomavičienės rengtą medžiagą apie rankų bei nagų priežiūrą. Kurso metu Jus gausite spausdintą jo variantą, tad net ir pasibaigus kursams, visada galėsite pasitikslinti savarankiškai. 

Šio kurso trukmė - 2 savaitės (išskyrus tuos atvejus, kai renkatės tik Manikiūro+ilgalaikio gelinio lakavimo variaciją, tuomet šis kursas trunka 1 savaitę, 5 darbo dienas). Į šio kurso sudėtį ieina Manikiūras, pedikiūras, ilgalaikis gelinis lakavimas bei antakių korekcija, jų bei blakstienų dažymas.  

Vienos dienos kursų trukmė nuo 10 iki 16 valandos, tačiau mes esame lankstūs ir esant poreikiui ar pageidavimui laikas gali būti ir prailgintas ar sutrumpintas (perkeltas į kitą dieną). 

Teorinė kursų dalis:

  1. Lietuvos higienos bei sterilizacijos  normos;
  2. Manikiūro ir pedikiūro produktai ir priemonės;
  3. Manikiūro rūšys bei pedikiūro rūšys;
  4. Nago struktūra;
  5. Nagų problemos;
  6. Paprastas bei gelinis lakavimas;
  7. Antakių korekcija jų bei blakstienų dažymas;
  8. Parafino vonelės niuansai;
  9. Rankų bei kojų masažas;
  10. Kiti svarbūs aspektai bei studentams aktualūs klausimai.

Praktinė kursų dalis:

Šis kursas didžiąja dalimi susideda iš praktikos. Pirmoji savaitė skirta Manikiūrui bei geliniam lakavimui, antroji - pedikiūrui ir antakių korekcijai. Dienos tikslas - atlikti procedūras 2 modeliukams (pradžioje manikiūras su lakavimu gali trukti +-3-4h, pedikiūras 4h). Jei turite galimybę ir spėjate, galite priimti ir dar vieną klientą. 

 

Priemonės:

Visas medžiagas ir priemones mes suteikiame, išskyrus:

-Metalinį odelių atstumdytoją;

-Žnyplutes manikiūrui.

-Pėdų skutiklį;

-Baltą blokelį 150 gritų;

-Nago poliruoklio bei nago plokštelę pašiaušiančios poliruojančios dildės 240/280 gritų;

-Dildės 180 gritų;

-Dildės kojų nagams bei pėdoms šveisti 100/180 gritų.

Šiuos įrankius, kaip ir visas kitas medžiagas bei priemones, mes siūlome galimybę įsigyti ir pas mus centre. 

 

Kursų metu išduodamas švietimo ir mokslo institucijų (ITC) registro patvirtintas sertifikatas lietuvių bei anglų kalbomis galiojantis ir užsienyje. 

Registruotis į kursus

Naujienlaiškis

Užsiregistruodami sutinkate, kad mokymo centras Erida tvarkytų Jūsų asmens duomenis, siųsdamas Jums aktualius pranešimus, naujienlaiškius ir mokymo naujienas. Plačiau apie savo teises ir apie tai, kaip mokymo centras Erida komunikacijos tikslais naudoja Jūsų kontaktinius duomenis ir kitą informaciją, skaitykite Privatumo politikoje.  Mokymo centro Erida naujienlaiškių prenumeratą galite bet kada nutraukti.

Atsisakyti visų mokymo centras Erida elektroninių laiškų prenumeratos galite išsiuntę mums elektroninį laišką adresu info@erida.lt nurodant dalyko eilutėje – Prašau nebesiųsti naujienlaiškių.