Lietuvių Русский English
Susisiekite su mumis
8 656 04803
info

Masažo kursai

Mokymo centras Erida Jums siūlo:

 

Klasikinio masažo kursai  susideda iš teorijos ir praktikos. Minimali sudaroma grupė - 2 studentai, maksimali - 4. Taip pat galimas ir individualus mokymas. Taip pat suteikiame galimybę tobulintis bei kviečiame teirautis dėl kitų galimų masažo rūšių kursų ar seminarų.

Teorinė dalis:
1. Masažo istorija/priemonės
2. Pagrindiniai kūno raumenys
3. Masažo poveikis 
4. Indikacijos ir kontraindikacijos
5. Anamnezės surinkimas
6. Pagrindiniai masažo būdaiPraktinė dalis:                                                                 
1. Darbo vietos paruošimas
2. Masažuotojo ergonomika
3. Glostymo būdai
4. Trynimo būdai
5. Maigymo būdai
6. Vibracijos būdai

Dėmesio: Modeliukus pageidaujame atsivesti patiems. Jei tokios galimybės neturėsite, pranešus iš anksto, juos parūpinsime mes.

Taip pat suteikiame galimybę kursų trukmę prasitęsti pagal Jūsų poreikius. Papildoma kursų diena kainuos 50 Eur.

Priemonės:

Kursų metu mes suteikiame visas medžiagas ir priemones išskyrus patogią avalynę bei aprangą, taip pat 2 didelius rankšluosčius modeliukams apgobti.

 

Kursų metu išduodamas švietimo ir mokslo institucijų (ITC) registro patvirtintas sertifikatas lietuvių bei anglų kalbomis galiojantis ir užsienyje. 

 

Detalesnė informacija apie šių kursų kainas rasite paskyroje KAINORAŠTIS.

Registruotis į kursus

 

 

Naujienlaiškis

Užsiregistruodami sutinkate, kad mokymo centras Erida tvarkytų Jūsų asmens duomenis, siųsdamas Jums aktualius pranešimus, naujienlaiškius ir mokymo naujienas. Plačiau apie savo teises ir apie tai, kaip mokymo centras Erida komunikacijos tikslais naudoja Jūsų kontaktinius duomenis ir kitą informaciją, skaitykite Privatumo politikoje.  Mokymo centro Erida naujienlaiškių prenumeratą galite bet kada nutraukti.

Atsisakyti visų mokymo centras Erida elektroninių laiškų prenumeratos galite išsiuntę mums elektroninį laišką adresu info@erida.lt nurodant dalyko eilutėje – Prašau nebesiųsti naujienlaiškių.