Lietuvių Русский English
Susisiekite su mumis
8 656 04803
info

Nagų dailės kursai

Nagų dailės kursai trunka 1 dieną, nuo 10 iki 16 val. Šis kursas susideda iš teorijos ir praktikos. Minimali sudaroma grupė - 2 studentai, maksimali - 6. Taip pat galimas ir individualus mokymas.

Siūlome dvejus šio tipo kursus:

-Nagų dailė pradedantiesiems;

-Nagų dailė naudojant gelio laką;

 

Nagų dailė pradedantiesiems skirta studentams, kurie niekada nebandė piešti arba jiems nesiseka. Šio kurso metu Jūs taip pat išmoksite spalvų derinimo,kompozijos,komponavimo,koloristikos pagrindų. Taip pat šiame kurse susipažinsite su kinietiška daile, daile akriliniais dažais, kai kuriais gėlių motyvais. Į kursą įtraukta 2 spalvų elementai plokščiu teptuku, stilizuota prancūziška dailė (vestuvinis dizainas) taip pat kiti praktiniai, Jūsų pageidaujami užsiėmimai.

Nagų dailė naudojant gelio laką - tai gelio technologija paremtas kursas, kurio kiekviena dailės rūšis užtvirtinama gelio lempa. Šio kurso metu bus mokoma folijos klijavimo, spalvų liejimo, akrilo ir gelinių dažų panaudojimas, gelio ir akrilo sujungimo technika, darbas su vienfaziniais lakais, gėlių motyvai.

Priemonės:

Į šių kursų kainas įtrauktos visos medžiagos bei priemonės išskyrus tipsiukus (ant kurių piešite), jie tinka ir patys pigiausi po kelis eurus, bei keli teptukai, kuriuos įsigysite kursų metu.

 

Kursų metu išduodamas švietimo ir mokslo institucijų (ITC) registro patvirtintas sertifikatas lietuvių bei anglų kalbomis galiojantis ir užsienyje. 

Detalesnė informacija apie šio kurso kainas rasite paskyroje KAINORAŠTIS.

 

Registruotis į kursus

 

Naujienlaiškis