Lietuvių Русский English
Susisiekite su mumis
8 656 04803
info

Nagų priauginimo geliu kursai

Nagų priauginimo geliu kursai trunka 5 dienas nuo 10 iki 16.00 val.  Teorinė dalis + praktika. Minimali sudaroma grupė - 2 studentai, maksimali - 4. Taip pat galimas ir individualus mokymas.

 

5 dienų kursų programa susideda iš teorijos bei praktikos.

1-oji diena bus skirta bendrajai teorijai išdėstyti bei praktiniam darbui - priauginimui tipsiukais.

2-oji diena bus skirta praktikai su priauginimu naudojant formeles.

3-oji diena bus skirta praktikai susijusiai su priaugintų nagų papildymu (naudojama freza).

4-oji diena bus skirta praktikai, susijusiai su nagų priauginimu formelėmis arba tipsiukais.

5-oji diena bus skirta nagų dailei pradedantiesiems.

Dėmesio: Modeliukus pageidaujame atsivesti patiems. Jei tokios galimybės neturėsite, pranešus iš anksto, juos parūpinsime mes.

Taip pat suteikiame galimybę kursų trukmę prasitęsti pagal Jūsų poreikius. Papildoma kursų diena kainuos 50 Eur.

 

Priemonės:

Kursų metu mes suteikiame visas medžiagas ir priemones išskyrus metalinį odelių atstumdytoją bei 2 dildes 100/150 šiurkštumo bei 100/180 poliruojanti, teptuką. Taip pat suteikiame galimybę visas medžiagas bei priemones įsigyti ir pas mus gamintojų kainomis.

Kursų metu išduodamas švietimo ir mokslo institucijų (ITC) registro patvirtintas sertifikatas lietuvių bei anglų kalbomis galiojantis ir užsienyje. 

Detalesnė informacija apie šio kurso kainas rasite paskyroje KAINORAŠTIS.

 

 

Registruotis į kursus

Naujienlaiškis

Užsiregistruodami sutinkate, kad mokymo centras Erida tvarkytų Jūsų asmens duomenis, siųsdamas Jums aktualius pranešimus, naujienlaiškius ir mokymo naujienas. Plačiau apie savo teises ir apie tai, kaip mokymo centras Erida komunikacijos tikslais naudoja Jūsų kontaktinius duomenis ir kitą informaciją, skaitykite Privatumo politikoje.  Mokymo centro Erida naujienlaiškių prenumeratą galite bet kada nutraukti.

Atsisakyti visų mokymo centras Erida elektroninių laiškų prenumeratos galite išsiuntę mums elektroninį laišką adresu info@erida.lt nurodant dalyko eilutėje – Prašau nebesiųsti naujienlaiškių.